SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare
Nou
Locație
Niederlangen Germania
Masă de prindere SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de prindere
Producător:
SIEGMUND
Model:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare:
nou
Preț și locație
Locația vânzătorului:
Fresenburger Weg 4, 49779 Niederlangen, Germania Germania
A199-24055
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 29.09.2025
Descriere
Lungimea mesei: 3000 mm
Lățimea mesei: 1500 mm
Înălțimea mesei (fața laterală): 100 mm
Greutate: 753 kg
Distribuitor autorizat SIEGMUND – toate articolele disponibile!
Descriere produs
- Oțel pentru scule complet călit X8.7 + nitrurare cu plasmă
- Grosime material cca. 11,5 – 13 mm
- Față laterală din oțel de înaltă calitate S355J2+N + nitrurare cu plasmă
- Găuri Ø 16 mm
- Găuri pe suprafață dispuse în rețea 50x50 mm
- Colțuri, muchii și găuri rotunjite
- Înălțime față laterală 100 mm
- Găuri în fața laterală dispuse în rețea diagonală
- Scală inclusă pe suprafață
- Construcție ranforsată cu nervuri
- Liniile de rețea permit asamblări precise
Mesele de sudură sunt echipate standard cu scală.
Gsdoxabc Dspfx Alneit
Variantă cu nitrurare plasmatică:
- Protecție împotriva ruginii / zgârieturilor / adeziunii stropilor de sudură
- Rezistent la coroziune / capacitate portantă crescută
Echipare:
- Model de găuri Ø 16 mm / dimensiuni 3000 x 1500 x 100 mm