SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare
Nou
Locație
Ahaus Germania
Masă de prindere SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de prindere
Producător:
SIEGMUND
Model:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stare:
nou
Preț și locație
Locație:
Ahaus Germania
A199-23745
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 05.09.2025
Descriere
Lungime masă: 2000 mm
Lățime masă: 1000 mm
Înălțime masă (față laterală): 100 mm
Greutate: 351 kg
Distribuitor autorizat SIEGMUND – toate articolele disponibile!
Descriere produs
- Oțel pentru scule complet călit X8.7 + nitrurare cu plasmă
- Grosime material aprox. 11,5 – 13 mm
- Falț lateral din oțel de înaltă calitate S355J2+N + nitrurare cu plasmă
- Gaură Ø 16 mm
- Găuri pe suprafață în rețea de 50x50 mm
- Colțuri, muchii și găuri rotunjite
- Înălțime falț lateral: 100 mm
- Găuri pe falț lateral în rețea diagonală
- Inclusiv scală pe suprafață
- Construcție întărită prin nervuri
Gbjdpfxexaa Hbj Ah Nsl
- Liniile de rețea permit montaj precis
Mesele de sudură sunt echipate standard cu scală.
Execuție nitrurată cu plasmă:
- Protecție împotriva ruginii / zgârieturilor / aderenței stropilor de sudură
- Rezistent la coroziune / capacitate portantă ridicată
Dotare:
- Rețea de găuri de 16 mm / Dimensiuni: 2000 x 1000 x 100 mm